Kraje
Więcej gier Looki

Informacje Prawne

Looki należy do Looki Publishing GmbH.

Looki Publishing GmbH
Behringstraße 16b
DE-22765 Hamburg

Telefon:
+49 (40) 41 18 85 - 0
Fax:
+49 (40) 41 18 85 - 255
E-mail:

Support:
TicketSystem

Looki jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Looki Publishing GmbH.

Właściciel: Remco Westermann
Urząd rejestracyjny: Amtsgericht Hamburg, HRB 139051
NIP: DE275771782

Odpowiedzialność zgodnie z § 6 MDStV: Remco WestermannWarunki korzystania z serwisu


Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie informacje zawarte na portalu looki.pl są własnością Looki Publishing GmbH. Looki gwarantuje zapewnić najbardziej aktualne informacje w momencie publikacji, jednak nie ponosi odpowiedzialności ani nie daje gwarancji za aktualizacje, poprawność i kompletność przedstawionych informacji i danych. Dotyczy to w równym stopniu do wszystkich innych stron internetowych, o których mowa poprzez hiperłącza. Looki Publishing GmbH nie ponosi odpowiedzialności za treści takich stron.

Informacje na stronie internetowej w żaden sposób nie stanowią gwarancji prawnych.Looki Publishing GmbH zastrzega sobie prawo zmiany lub uzupełnienia informacji lub danych, w razie potrzeby. Żadna z przedstawionych tu informacji nie stanowi porady prawnej i nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Żadna z przedstawionych ofert nie jest ofertą wiążącą.

Looki Publishing GmbH nie ponosi odpowiedzialności za bezpośrednie lub pośrednie szkody spowodowane wykorzystaniem informacji lub danych zawartych na tej stronie. Prawa i obowiązki między Looki Publishing GmbH  i Użytkownikiem serwisu lub osobami trzecimi nie istnieją.

Zawartość looki.pl są chronione prawem autorskim. Zawartość nie może być powielana i / lub opublikowana w całości lub w części bez uprzedniej, pisemnej zgody autora.
Źródła udostępnione przez Looki Publishing GmbH mogą być używane za darmo na niekomercyjnych stronach internetowych tak długo, jak wszystkie wykorzystywane informacje są oznaczone jako zwrotne do Looki.pl .

Zdjęcia i inne materiały graficzne podlegają firmą które je wykonały lub zrobiły na zamówienie i są ich własnością. Wszelkie informacje lub dane na wszystkich stronach Looki Publishing GmbH podlegają wyłącznie prawu niemieckiemu z wyłączeniem prawa międzynarodowego. Wszystkie roszczenia i sprawy związane z niedomówieniami będą rozstrzygane tylko sądzie znajdującym się w Münster.


Pozostałe


Looki.pl sporadycznie używane zdjęcia PhotoCase.com.
(Klaster: web3 - Język: pl)