Kraje
Polska
Więcej gier Looki
    Nowy nocnyjas befindet sich auf einem aufstrebenden Ast Avatar nocnyjas

Domyślnie II nieoficjalny zlot wikingów w Łodzi

W związku z tym że jesteśmy zdani na własne siły (bo firma looki ma ...... ważniejsze problemy a w każdym bądź razie chcę tak myśleć ) na początku kwietnia organizujemy zlot wikingów w Łodzi ( + 1 . Chętni do zlotu prosze zapisywać się . Warunki takie jak na pierwszym zlocie (nocleg - schronisko młodzieżowe , bo niski koszt ,bardzo możliwe że inne niż poprzednio) to można będzie zarezerwować sobie możliwość obiadów . Termin zapisywania koniec lutego (muszę zarezerwować miejsca + miejsca imprezy :-))) ). Zapisu tu lub na PW. TYLKO PEŁNOLETNI
    Ostatnio edytowane przez nocnyjas ; 17.02.2011 o 21:45

Wszechobecny Ustawiacz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast Avatar Ustawiacz

Domyślnie

Ja oczywiscie się piszę na następne spotkanie . Zapraszam wszystkich

Baron spamu _Arthur befindet sich auf einem aufstrebenden Ast Avatar _Arthur

Domyślnie

Super pomysł na spotkanie się razem Inicjatywa pierwsza klasa.

A kryształki będą tak jak za ostatni zjazd?

Traurig

pewnie nie bo TJ już nie ma

Tuskafka
    Gast Avatar Tuskafka

Domyślnie

Znowu w Łodzi? Tym razem nie wpuszczę pogan na moją świętą ziemię, powitam was toporem i solą. ostrzcie klingi!

Domyślnie

Tuski lepiej miodkiem i ....... chlebem ( może być nawet z pasztetową ) . Będziemy podejmować wybitności tej gre :-)

Użytkownik Haturn befindet sich auf einem aufstrebenden Ast Avatar Haturn

Wpis

Ja jadę

Cytat Napisał nocnyjas Zobacz post
    W związku z tym że jesteśmy zdani na własne siły (bo firma looki ma ...... ważniejsze problemy a w każdym bądź razie chcę tak myśleć ) na początku kwietnia organizujemy zlot wikingów w Łodzi ( + 1 . Chętni do zlotu prosze zapisywać się . Warunki takie jak na pierwszym zlocie (nocleg - schronisko młodzieżowe , bo niski koszt ,bardzo możliwe że inne niż poprzednio) to można będzie zarezerwować sobie możliwość obiadów . Termin zapisywania koniec lutego (muszę zarezerwować miejsca + miejsca imprezy :-))) ). Zapisu tu lub na PW. TYLKO PEŁNOLETNI

Użytkownik Mleczarz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast Avatar Mleczarz

Domyślnie

A ja nie

Cytat Napisał nocnyjas Zobacz post

Tusk, urządź im tam drugi Wietnam!

Pierwsze kroki Zygfryd befindet sich auf einem aufstrebenden Ast Avatar Zygfryd

Reden zlot

ja też chętnie się wybiorę, proszę mnie uwzględnić przy rezerwacji noclegu.

Przyzwyczajony Darekcki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast Avatar Darekcki

Domyślnie

Wiadomość jest strasznie niekonkretna
    1. Na początku kwietnia czyli kiedy dokładnie i jakie to dni tyg (czy weekend)
    2. Termin zapisywania koniec lutego? przecież już jest koniec lutego

Dajcie jakieś konkrety to każdy sobie sprawdzi w kalendarzu i poukłada plany
    Ja z przyjemnością przyjadę jak będe mógł bo na razie to nie wiem nawet kiedy

Powodzenia w organizacji

Daumen hoch zlot

pierwszy weekend kwietnia , miejsce Łódź , noclegi schronisko młodzieżowe (niskie koszta) , przewidywane 2 wieczorne wyjścia do lokali , zapisy do 1 marca (konieczność rezerwacji miejsc ) jeśli ktoś jeszcze czegoś nie wie to pytać na PW

Wszechobecny Ustawiacz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast Avatar Ustawiacz

Domyślnie II nieoficjalny zlot

Oto namiary na nasze nocne leże http://www.yhlodz.pl/website2/index.php

Moderator Czatu KW Losislav befindet sich auf einem aufstrebenden Ast Avatar Losislav

Domyślnie

Ja niestety nie mogę. Chętnie bym się wybrał, ale termin mi nie pasuje.
    Życzę wszystkim miłej zabawy.

PS.Tuski, powitaj ich chlebem i solą (chlebem w łeb, solą w oczy).

Użytkownik Gnierat befindet sich auf einem aufstrebenden Ast Avatar Gnierat

Domyślnie

No pięknie, TJ rozdawał kryształki swojakom !!!! Fajny kolega! Co za..... Hmmm
    Teraz to wszystko jasne

Domyślnie

Cytat Napisał Gnierat Zobacz post
    No pięknie, TJ rozdawał kryształki swojakom !!!! Fajny kolega! Co za..... Hmmm
    Teraz to wszystko jasne
    nie swojakom a uczestnikom zlotu a Ty nie narzekaj też mogłeś tyłek ruszyć

Zamknięty Temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
(Klaster: nd32 - Język: pl)
Space Pioneers