Kraje
Więcej gier Looki

Regulamin PL

Ogólne Warunki Użytkowania Gier Looki
1. Rejestracja konta w dowolnej usłudze Looki jak i późniejsze członkostwo jest bezpłatne, o ile nie zaznaczono inaczej.

1 A. Dane personalne które użytkownik podaje podczas rejestracji są zapisywane w naszej bazie danych.
1 B. Administracja Looki zastrzega sobie prawo do wykorzystania podanych danych w celach reklamowych zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami o ochronie danych osobowych.
1 C. Użytkownik ma możliwość skorzystania z płatnych usług które oferuje gamigo Publishing GmbH (Looki).
1 D. Looki ma prawo do zmiany cen oferowanych usług, wyłączania i włączania płatnych usług w dowolnym momencie.
1 E. Korzystając z bezpłatnych usług użytkownik nie ma prawa do roszczenia miesięcznego okresu dostępności do usług które są płatne.

2. Jako członek Społeczności stajesz się również członkiem wszystkich stron sieci Looki. Odbywa się to podczas pierwszej rejestracji. Dzięki temu posiadając jedno konto możesz zalogować się i skorzystać z wszystkich usług oferowanych przez gamigo Publishing GmbH oraz naszych partnerów. Dotyczy to także wszystkich nowych ofert, usług i stron które są dodawane do Looki po rejestracji. O wszystkich nowo podłączonych stronach do naszego serwisu użytkownik zostaje poinformowany na forum, drogą mailową lub/i poprzez korespondencję w jednej z usług (np. grze). Chcąc skorzystać z niektórych naszych usług może być wymagana dodatkowa rejestracja i/lub autoryzacja. Dotyczy to przykładowo korzystania z gier przeglądarkowych i/lub płatnych opcji.

3. Użytkownik nie posiada praw wydawniczych i autorskich korzystając z bezpłatnych oraz płatnych usług serwisu. Dotyczy to m.in: treści podawanych w profilach użytkownika oraz postów na forum.

3 A. Użytkownik może ale nie musi wypełniać wszystkich pól w jego profilu. Uzupełnienie pól takich jak adres oraz szczegóły dotyczące płatności jest wymagane jedynie gdy użytkownik ma zamiar korzystać z płatnych usług lub brać udział w konkursach organizowanych przez Looki.
3 B. Uzupełniając dane profilu użytkownik zapewnia, że wszystkie podane tam informacje są prawdziwe.

4. Każda osoba rejestrująca konto nie ma prawa do posiadania więcej niż jednego konta w Społeczności Looki. gamigo Publishing GmbH ma prawo do skasowania drugiego konta jeśli takowe zostanie wykryte. W przypadku wielokrotnego złamania tego punktu, dany użytkownik może zostać zablokowany na stałe lub/i mogą zostać wyciągnięte konsekwencje prawne.

4 A. gamigo Publishing GmbH ma prawo zablokować użytkownika z nieodpowiednią nazwą konta (nickiem). Dotyczy to w szczególności nazw odrażających, wulgarne, mających podtekst seksualny lub szerzących treści zakazane wg prawa. Prawo do decydowania, która nazwa użytkownika jest nieodpowiednia należy tylko i wyłącznie do administratorów serwisu.

5. Zakończenie członkostwa jest możliwe w dowolnym momencie tak długo, jak użytkownik nie posiada żadnych zobowiązań względem gamigo Publishing GmbH.

6. Poza niniejszym regulaminem jako członek Społeczności Looki jesteś zobowiązany do przestrzegania aktualnego prawa obowiązujcego w Niemczech lub/i w kraju w którym obecnie mieszkasz.

6 A. Decydując się na korzystanie z naszych usług na zagranicznych serwerach zobowiązujesz się do przestrzegania prawa obowiązującego w danym kraju(Przykład: Looki.fr - prawo francuskie).
6 B. Powyższe zasady (Punkty 6, 6A) dotyczą także regulaminów Looki, które znajdują się na naszych stronach. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się na grę, korzystanie z usług np. na Looki.fr - to obowiązuje Ciebie tamtejszy regulamin / OWU.
6 C. Po dołączeniu do zagranicznej (obcojęzycznej) Społeczności Looki nadzór nad tamtejszym kontem użytkownika przejmuje administracja lokalna.

7. Poprzez członkostwo użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących Społeczności gamigo Publishing GmbH lub powiązanych partnerów reklamowych.

8. gamigo Publishing GmbH nie ponosi odpowiedzialności za informacje umieszczane w sieci (np. na profilach użytkowników) przez pozostałych członków Społeczności. Dokładamy wszelkich starań aby treści naruszające zasady zawarte w naszych regulaminach były usuwane na bieżąco.

9. gamigo Publishing GmbH może zmienić niniejszy regulamin w dowolnym momencie. Członek społeczności zostanie o tym fakcie poinformowany drogą mailową lub na forum w celu zaakceptowania zmian lub usunięcia konta w przypadku ich nie zaakceptowania. Wpłacone i nie wykorzystane środki na płatne usługi znajdujące się na koncie Looki są zwracane w ciągu 3 tygodni.

10. W przypadku rażących naruszeń, Looki ma prawo jednostronnie do zakończenia członkostwa oraz dodatkowo może zażądać odpowiedniego odszkodowania za wyrządzone szkody.

11. Wszelkie spory prawne będzie rozpatrywał sąd w Münster.

12. gamigo Publishing GmbH ma prawo własności do wszystkich usług świadczonych przez firmę.

13. Zaakceptowanie tego regulaminu jest równoznaczne z akceptacją wszystkich regulaminów dla pozostałych usług które znaleźć można na forum. Są to między innymi regulaminy gier, forum, czatów jak i pozostałych usług oferowanych przez Looki. Wyżej wspomniane regulaminy są tak samo ważne jak ten.

www.looki.pl/support
Looki należy do gamigo Publishing GmbH.

gamigo Publishing GmbH
Behringstraße 16b
DE-22765 Hamburg

Telefon:
+49 (40) 41 18 85 - 0
Fax:
+49 (40) 41 18 85 - 255
E-mail:

Support:
TicketSystem
(Klaster: web3 - Język: pl)